تلفن / واتساپ: 86 15005204265+

همه دسته بندی ها
راه حل

راه حل در سراسر بیمارستان

آی سی یو آخرین دفاع برای نجات جان انسان هاست. چالش‌های زیادی وجود دارد که مراقبان روزانه باید با آن‌ها روبرو شوند. پیچیدگی وضعیت بیماران، حجم کاری سنگین، پاسخ سریع به اورژانس، و مشکلات مدیریت دارو همه اینها به خطرات بزرگی برای ایمنی بیمار منجر می شود.

راه حل PMS-Connect IT یک پلت فرم نظارت مرکزی جهانی را فراهم می کند که دستگاه های پزشکی کنار تخت را با هم ادغام می کند و از یک رابط استاندارد برای اتصال به سیستم فناوری اطلاعات بیمارستان استفاده می کند. این می تواند گردش کار بالینی را بهینه کند، کارایی را بهبود بخشد، ایمنی بیمار را افزایش دهد، به مراقبان کمک کند تا به راحتی با چالش های مختلف کنار بیایند و ایمنی بیمار را تضمین کند.

 • ماموریت
  پایش توزیع شده بیمار محور

  PMS-Connect از نظارت بیمار محور و توزیع شده پشتیبانی می کند. پزشکان می‌توانند به داده‌های همه دستگاه‌های کنار بالین بیمار (مانند ونتیلاتور یکپارچه مانیتور بیمار، پمپ‌های تزریق،) دسترسی داشته باشند و اطلاعات شکل موج را در سرتاسر بخش، در ساختمان بیمارستان و همچنین از راه دور، در هر زمان و هر مکان دریافت کنند. PMS-Connect می تواند به پزشکان کمک کند تا به سرعت به داده ها پاسخ دهند و به حفظ ایمنی بیمار کمک کند.

 • چشم انداز
  تجربه کاربر با فناوری های پیشرو افزایش یافته است

  با فناوری پیشرفته صفحه نمایش، مانیتورهای بیمار Periodmed نمایشگرهای شفاف، چند رنگ و با فرمت عریض را در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند اطلاعات را در یک نگاه ضبط و بررسی کنند. با عملکرد چند لمسی، کاربران می توانند مانیتور را کنترل کرده و داده های بیمار را به سرعت و به راحتی بررسی کنند.

 • ارزش‌ها
  ادغام جامع، تشخیص و درمان با کیفیت بالا

  PMS-Connect IT Solution i که همیشه بر روی بیمار متمرکز است، دستگاه‌های کنار تخت مانند ونتیلاتورها و پمپ‌های تزریق را به سیستم مانیتورینگ متصل می‌کند و داده‌های این دستگاه‌ها را به صورت ارگانیک یکپارچه می‌کند. برنامه های کاربردی بالینی مبتنی بر یکپارچه سازی داده ها برای کمک به کارکنان پزشکی برای بهبود کیفیت تشخیص و درمان ارائه می شود.

دسترسی به داده ها در هر زمان و هر مکان، ایمنی بیمار افزایش یافته است

PMS-Connect از نظارت توزیع شده بیمار محور پشتیبانی می کند. پزشکان می‌توانند همه دستگاه‌های کنار بالین بیماران (تنظیم ونتیلاتور یکپارچه مانیتور بیمار، پمپ‌های انفوزیون و غیره) داده‌ها و شکل موج را در هر قسمت از بخش، داخل بیمارستان و خارج از بیمارستان در هر زمان و هر کجا دریافت کنند. می‌تواند به پزشکان کمک کند تا به سرعت پاسخ دهند و ایمنی بیمار را تضمین کنند.


محصولات با فروش داغ

دسته بندی های داغ